Sessiot

SAMK Summitissa on yhteensä 31 alasessiota eri aiheista. Ne on aikataulutettu kuuteen ryhmään, joissa kaikissa on vähintään viisi eri alasessiota, joista valita.

Vihreän session esitykset, klo 9.15-9.55

Keltaisen session esitykset, klo 10.00-10.40

Punaisen session esitykset, klo 10.45-11.25

Sinisen session esitykset, klo 12.30-13.10

Turkoosin session esitykset, klo 13.15-13.55

Valkoisen session esitykset, klo 14.00-14.40

Ilmoittaudu 14.8. mennessä.

Koko ohjelma ja esitysten abstraktit (pdf)